Dlaczego pisanie uzależnia? I czy można odczarować poezję?

 

Zapraszam do przeczytania wywiadu, który przeprowadziła ze mną prawdziwa pasjonatka 😉

Sylwia prowadzi bloga http://zyjezpasja.pl,  w którym rozmawia z ludźmi o ich pasjach. Przy każdym nowym wywiadzie zaskakuje mnie, jakie unikatowe zamiłowanie odkrywa u kolejnego rozmówcy. Ogromnie było mi miło, gdy zaprosiła mnie do dołączenia do tego grona. Sylwia pisze we wstępie:

Ten wywiad jest dla mnie wyjątkowy, bo wyjątkowy jest również mój gość. Razem z Małgorzatą studiowałyśmy dziennikarstwo i do dziś się przyjaźnimy. To dzięki niej odkryłam piękno Bieszczad, to właśnie ona zabrała mnie targi książki, gdzie zdobywałam swoje pierwsze autografy i to tylko dzięki niej stawiałam pierwsze kroki na nartach, choć nigdy nie wierzyłam, że dam radę. Wiele jej zawdzięczam. To ogromy zaszczyt, że mnie jako pierwszej udzieliła wywiadu.

Dla mnie było zaszczytem móc porozmawiać z osobą o tak otwartym umyśle. Z Sylwią o książkach, filmach oraz całym zastępie innych tematów to niekończące się, pasjonujące dyskusje. Tak było w przypadku i tego wywiadu – zapraszam do lektury.

Klik w link   https://www.zyjezpasja.pl/index.php/2021/08/27/chce-odczarowac-poezje-debiutujaca-poetka-malgorzata-szepelak-opowiada-jak-powstal-jej-tomik-kufer-cedru-pelen/